Моршин мінеральні воды,озокерит

Моршин.Моршин фото Моршин.Моршин фото Моршин.Моршин фото Моршин.Моршин фото Моршин.Моршин фото Моршин.Моршин фото Моршин.Моршин фото

Мінеральні води Моршина

Життєво необхідні води, людина відчуває повсюдно, але предмет особливої ??уваги представляють води мінеральних джерел, які є провідним лікувальним фактором бальнеотерапевтичних курортів, до числа яких і належить Моршин. Становленню та розвитку курорту Моршин сприяли його головні лікувальні фактори - джерела мінеральних вод (розсоли). В геологічному відношенні район формування лікувальних розсолів і розташування джерел мінеральних вод знаходиться в зоні передгірного прогину Українських Східних Карпат. Формування лікувальних розсолів пояснюється розмиванням різних солей соленосних товщі прісними водами, інфільтруються з поверхні землі. За своїм складом мінеральні води різноманітні. Для них характерні хлоридно-натрієва, хлоридно-натрієво-магнієво-калієвий типи. Мінералізація їх коливається від слабких (16г \ л) до сильно мінералізованих (400 г \ л). Мінеральні води використовуються з лікувальною метою для внутрішнього і зовнішнього застосування. Розсоли застосовуються також для різних промивань та зрошень. Особливо ефективні ці процедури при лікуванні захворювань кишечника. Широко використовуються мінеральні води для інгаляцій, особливо при хронічних інфекційно-алергічних захворюваннях верхніх дихальних шляхів, а також для спеціальних зрошень при гінекологічних захворювань. Ефективним методом бальнеотерапії є зовнішнє застосування мінеральних вод у вигляді ванн. Для них використовуються високомінералізована ропа поверхневого шару джерела №1 та свердловини №20 (Хлоридно-натрієвий розсіл (ропа). Як показали дослідження останніх років, під впливом хлоридно-натрієвих ванн настають явні зміни в різних функціональних системах. Мінеральні (Рапов) ванни призначаються через день тривалістю 10-15 хвилин (курс лікування 8-10 ванн). При наявності відповідних показань замість Ван призначаються дощовий або циркулярний душ, душ Шарко, підводний душ-масаж.

Мінеральні джерела

джерело №1
- це хлоридно-сульфатна калієво-натрієво-магнієва вода. Ефективне лікування органів травлення, шлунково - кишкового тракту; Посилення жовчогінну, сечегонного і загального оздоровчого ефекту; Виведення радіонуклідів, токсинів, канцерогенів і нітратів; Покращує обмін речовин, імунну та нервову систему. Лікарські рекомендації - при хронічних гастритах зі зниженою і нормальною секрецією і кислотністю шлункового соку; - при захворюванні печінки, жовчного міхура і жовчовивідних шляхів; - при захворюванні товстого кишечника; при виразкових хворобах шлунка та дванадцятипалої кишки.
джерело №6
- це хлоридно-сульфатна калієво-натрієво-магнієва вода. Ефективне лікування органів травлення, шлунково - кишкового тракту; Посилення жовчогінну, сечегонного і загального оздоровчого ефекту; Виведення радіонуклідів, токсинів, канцерогенів і нітратів; Покращує обмін речовин, імунну та нервову систему. Лікарські рекомендації - при гастритах; при виразкових хворобах шлунка та дванадцятипалої кишки при збереженій і підвищеній кислотності; - при захворюванні печінки, жовчного міхура і жовчовивідних шляхів; - при захворюваннях товстого кишечника з схильністю до запорів.
джерело №4
- це гідрокарбонатно-кальцієва вода. Джерело природної столової води «Моршинська». Вода з джерела підходить для щоденного вживання всім без винятку. Лікарські рекомендації - при лікуванні сечокислих діатезів, сечокам'яної хвороби.

Лікувальний озокерит

Озокерит в дослівному перекладі означає «пахне віск». Після відповідної обробки він зовні нагадує бджолиний віск, володіє нафтовим запахом і пластичністю. Озокерит ( "чорний віск», або «застиглі сльози землі», як його називають в народі) був відомий на Прикарпатті давно, причому використовувався він, в основному, для виготовлення свічок і ліків. Перший хімічний аналіз озокериту був зроблений в 1840 г. в. Парижі. Єдине родовище озокериту у світі знаходиться в м Борислав (в 60 км. Від Моршина). Колір природного озокериту залежить від якості і кількості смол і варіюється від світло-зеленого і бурого до чорного. Зміст в ньому мінеральних масел визначає його консистенцію - мазеобразную, воскову, тендітну або тверду. Продукт розчинний у бензині, гасі, смолах, хлороформі, практично не розчинний у воді, спирті і лугах. Озокерит складається з високомолекулярних парафінів і церезинів з добавками рідких масел і асфальтно-смолистих речовин. Використання озокериту має протизапальну і анальгетичну дію і посилює гемодинаміку в пошкодженому органі. Завдяки досить низькій теплопровідності, аплікації озокериту на шкірні покриви при температурі 60-70 градусів не викликає опіків. Основна властивість озокериту як терапевтичного засобу полягає в значному посиленні периферичного кровообігу і обміну речовин, що надає рассеивающее, протизапальну і антисептичну дію. Використовується тільки медичний озокерит, що отримується шляхом вилучення з відходів нафтовидобувної промисловості, а також з жильного воску, що видобувається в озокеритових шахтах. На курорті накопичений значний досвід озокеритотерапії при різних захворюваннях. У 80-х роках з'явилися нові препарати на основі жильного озокериту водної виваркі- озокерафін, озокерамін, озопарафін, озокерафиновая серветка. У озокеритне відділенні вам запропонують: озокеритові аплікації; озокеритові вагінальні тампони; озокеритові грілки; озокеритолікування пародонтозу. Показання озокеритотерапії - при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки, хронічних гастритах, захворюваннях печінки і шлункових шляхів, кишечника, деяких захворювань нирок і сечовивідних шляхів, запальних гінекологічних захворюваннях, захворюваннях периферичної нервової системи та органів опорно-рухового апарату. На курорті використовуються і такі лікувальні фактори, як торф'яна грязь. Торф'яну грязь добувають в околицях Моршина та сусіднього с.Оболоня. За фізичними і хімічними властивостями грязі є сільномінералізованних лікувальним сировиною високої якості, що володіє великим лікувальним ефектом. Торф'яна грязь застосовується для електрогрязевих процедур, вагінальних та ректальних тампонів.

Моршин.Моршин фото Моршин.Моршин фото Моршин.Моршин фото Моршин.Моршин фото Моршин.Моршин фото Моршин.Моршин фото Моршин.Моршин фото